STREFA FRANCZYZOBIORCY

PRZEJDŹ

Własny biznes

Kawiarnia - pomysł na biznes

Coffeeloffee to sieć najmniejszych kawiarni specjalizujących się w sprzedaży kawy na wynos i nie tylko. Obecnie jest to najbardziej przystępny i korzystny koncept gastronomiczny dla każdego. Co wyróżnia Coffeeloffee wśród innych konceptów kawiarnianych? Niski nakład finansowy, minimalne koszty stałe, wysoka marża oraz… espressowy zwrot z inwestycji.

Przewidywana kwota inwestycji zaczyna się od 42 000 zł w lokal o powierzchni co najmniej 6 m². 

Miesięczna opłata franczyzowa wynosi 800 zł + 1% od obrotu miesięcznie

Partnerem franczyzowym Coffeeloffee może zostać każdy, kto jest przedsiębiorczy i pozytywnie nastawiony na prowadzenie własnego biznesu z sukcesem. Nie wymagamy doświadczenia w branży. Oferujemy bezpłatne szkolenia, które przygotują Ciebie oraz Twój personel do pracy baristy. Ponadto przez cały okres współpracy możesz liczyć na pomoc i profesjonalne wsparcie naszego zespołu Managerów.

Uwierz w swój sukces i dołącz już dziś do grona usatysfakcjonowanych właścicieli kawiarni Coffeeloffee.

Jak otworzyć własną kawiarnię? Kawa - franczyza

Jeśli chcesz zostać twórcą wyjątkowego miejsca, idealnej atmosfery na spotkania towarzyskie, to dowiedz się jak otworzyć kawiarnię od nas! CoffeeLoffee to sieć kawiarni otwieranych jako franczyza, to nasz najmłodszy projekt franczyzowy. To pomysł na kawiarnię sprzedającą kawę na wynos i nie tylko. Bogaty wybór kaw, napojów, pyszne ciastka - to nasze flagowe menu, z którego możesz i ty skorzystać podczas otwierania własnej kawiarni.

Franczyza - oferty - kawiarnia CoffeeLoffee

CoffeeLoffee to kawiarnia - franczyza firmy Wojtex. Cechuje się niskim nakładem finansowym na starcie. U nas nie ma opłat licencyjnych! Koszty stałe współpracy sprowadzamy do minimum. Nasz franchising jest jednym z najkorzystniejszych na rynku. Dzięki współpracy z nami otrzymujesz nie tylko pomoc i wsparcie merytoryczne, ale przede wszystkim markę, pod którą zbudujesz swoją kawiarnię - markę rozpoznawalną, wypracowaną, dzięki działającej sieci kawiarni CoffeeLoffee.To konkretny pomysł na biznes. Otwórz własną kawiarnię pod marka CoffeeLoffee, a w szybkim czasie staniesz się prawdziwym rekinem biznesu

Jeśli chcesz zostać właścicielem jednej z kawiarni CoffeeLoffee i stać się naszym partnerem biznesowym, to skontaktuj się z nami i zaprezentuj swoją przedsiębiorczą postawę! Kawiarnia - biznes franczyzowy - to szybszy sposób na dotarcie do celu prowadzenia dochodowego biznesu marzeń. Nie wymagamy doświadczenia w branży gastronomicznej. Jedynym wymaganiem jest pozytywne nastawienie i możliwość zrealizowania inwestycji. Jako nasz partner będziesz mógł korzystać z naszego dorobku - wiedzy, doświadczenia i umiejętności biznesowych. Zapewniamy bezpłatne szkolenia i opiekę doświadczonego managera, abyś w pełni mógł rozwinąć swój samodzielny biznes. Szkolimy baristów, kelnerów, wspieramy biznesmenów w tworzeniu zaplecza firmy.

Kawiarnia franczyza - spełnij swoje marzenia

Uwierz w sukces i skorzystaj z szansy, jaką daje franchising. Zostań jednym ze szczęśliwych właścicieli kawiarni CoffeeLoffee. Franczyza gwarantuje bezpieczny start, rozwój i osiągnięcie sukcesu w branży gastronomicznej - jednej z najtrudniejszych branż. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły współpracy.

Etapy otwarcia

Kontakt w sprawie franczyzy

Wojciech Goduński
Właściciel sieci

tel. 792 433 601
email:w.godunski@wojtex.net