Kawiarnia Coffeeloffee - pomysł na biznes

Coffeeloffee jest obecnie najbardziej przystępnym i korzystnym konceptem gastronomicznym w naszej ofercie. Co wyróżnia go od innych konceptów kawiarnianych? Niski nakład finansowy, minimalne koszty stałe, wysoka marża oraz ekspresowy zwrot inwestycji (już nawet w pierwszym miesiącu prowadzenia kawiarni).

Przewidywana kwota inwestycji zaczyna się od 42 000 zł. Podana kwota dotyczy lokalu o powierzchni co najmniej 6 m². 

Miesięczna opłata franczyzowa wynosi 800 zł + 1% od obrotu miesięcznie

Partnerem franczyzowym Coffeeloffee może zostać każdy. Wystarczy być osobą przedsiębiorczą i pozytywnie nastawioną do prowadzenia własnego biznesu. Nie wymagamy doświadczenia w branży. Oferujemy bezpłatne szkolenia, które przygotują Ciebie oraz Twój personel do pracy baristy. Ponadto przez cały okres współpracy możesz liczyć na pomoc i profesjonalne wsparcie naszego zespołu Managerów.

Jak otworzyć własną kawiarnię?

Stwórz z nami miejsce idealne do spotkań towarzyskich i biznesowych. Coffeeloffee to pomysł na kawiarnię sprzedającą kawę na wynos, napoje mrożone, świeże soki i nie tylko. W trakcie otwierania kawiarni dostajesz od nas pełne menu oraz zapewniamy wsparcie merytoryczne w efektywnym prowadzeniu własnego lokalu.

Franczyza Coffeeloffee

Charakterystyczną cechą tej franczyzy jest niski nakład finansowy na starcie. Nie pobieramy bopłat licencyjnych, a koszty stałe współpracy sprowadzamy do minimum. Dzięki współpracy z nami otrzymujesz nie tylko pomoc, ale i wsparcie merytoryczne, zarówno podczas otwierania kawiarni jak i przez cały czas prowadzenia działalności. Dostajesz dostęp do

gotowanego, wypracowanego konceptu na biznes oraz kojarzonej przez konsumentów marki Coffee Loffee. Jako nasz partner biznesowy będziesz miał dostęp do bezpłatnych szkoleń, naszej wiedzy i doświadczenia.

Chcą zostać właścicielem kawiarni CoffeeLoffee, skontaktuj się z nami. Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania. Nie oczekujemy doświadczenia w branży gastronomicznej. Jedynym wymaganiem jest 100% zaangażowanie oraz chęć współpracy.

Kawiarnia franczyza - spełnij swoje marzenia

Bogata w smaku, aromatyczna i wyjątkowa „mała czarna”. Zachwyca swym zapachem i urzeka głębokim smakiem. Z miłości do takiej kawy powstała sieć kawiarni take away Coffeeloffee.

Coffeeloffee to miejsce z klimatem, gdzie napijesz się prawdziwej, świeżo zmielonej kawy przygotowanej przez wykwalifikowanych baristów. Nasza sieć wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i oferuje szeroki wybór kaw, świeżo wyciskanych soków, słodkich wypieków oraz innych przekąsek.

Zostań jednym ze szczęśliwych właścicieli kawiarni Coffeeloffee. Franczyza gwarantuje bezpieczny start, rozwój i osiągnięcie sukcesu w jednej z najtrudniejszych branż - gastronomii. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły współpracy.

Etapy otwarcia

Kontakt w sprawie franczyzy

Wojciech Goduński
Właściciel sieci

tel. 792 433 601
email:w.godunski@wojtex.net

Coffeeloffee powstało z myślą o wielbicielach kawy, spędzającymi w jej towarzystwie każdy dzień.
W trosce o tych najbardziej zabieganych stworzyliśmy ofertę gorących napojów sprzedawanych na wynos.
Nasza kawa dostępna jest również na miejscu w większych lokalach.
Telefon do biura:
43 822 02 11
99-205 Dalików,
Złotniki 11