STREFA FRANCZYZOBIORCY

PRZEJDŹ

Sieć kawiarni Coffeeloffee

Aksamitny, głęboki, wykwintny smak i uwodzący aromat kawy, sprawiły że jest pijana na całym świecie. Zachwyca zarówno pod postacią intensywnego w smaku espresso, jak i pysznej, delikatnej latte. Właśnie z zamiłowania do kawy została stworzona sieć kawiarni typu „take away”.

Sieć kawiarni Coffeeloffee, to miejsca z niezwykłym kliematem, w których odpoczniesz od pędu dnia i codziennych obowiązków. Miłośnicy kawy, mogą liczyć na prawdziwą kawę, zaparzoną ze świeżo zmielonych ziaren najwyższej jakości. W naszej sieci kawiarni, aromatyczna kawa jest parzona w profesjonalnym ekspresie, a podana jest w kubku z Twoim imieniem.

Coffeeloffee to nowa sieć kawiarni dla miłośników kawy i nie tylko. W naszym menu znajduje się szeroki wybór kaw – od espresso, przez Cappuccino, aż po Latte Macchiato i kawy mrożone. Przygotowaliśmy też coś dla smakoszy słodkich deserów. Nasza sieć kawiarni oferuje pyszne ciasta, muffiny, a nawet jabłecznik bezglutenowy.

Niezwykła sieć kawiarni

Co ciekawe, nasza najmniejsza kawiarnia Coffeeloffee ma zaledwie 6m². Sieć kawiarni powstała z myślą o wielbicielach kawy, chcących napić się kawy w ciągu dnia. Z myślą o tych najbardziej zabieganych, stworzyliśmy ofertę gorących napoi sprzedawanych na wynos.

Dla wszystkich Klientów chcących spotkać się w naszych kawiarniach wraz z gronem znajomych, lub mających ochotę na przerwę w ciągu dnia, zapraszamy do większych lokali, mieszczących się w galeriach handlowych lub przy deptakach w całej Polsce.

Zapraszamy wszystkich smakoszy!