STREFA FRANCZYZOBIORCY

PRZEJDŹ

O firmie

Wykwintna, aromatyczna i wyjątkowa „mała czarna”. Zachwyca swym zapachem i urzeka głębokim smakiem. Z miłości do takiej kawy powstała sieć najmniejszych w Polsce kawiarni take away.

Coffeeloffee to miejsce z klimatem, gdzie napijesz się prawdziwej, świeżo zmielonej kawy, przygotowanej przez wykwalifikowanych baristów. Coffeeloffee to nowość na polskim rynku oraz wiele możliwości. To kawiarnia wychodząca naprzeciw oczekiwaniom Klientów i oferująca szeroki wybór kaw, świeżo wyciskanych soków, słodkich wypieków oraz innych słodkich przekąsek.

P.P.H.U. "WOJTEX” to największy i dynamicznie rozwijający się operator systemów franczyzowych w Polsce. Obecnie jesteśmy właścicielem 7 znanych konceptów gastronomicznych takich jak       

 

 

 


Na swoim koncie posiadamy wiele konceptów franczyzowych, od lat sprzedajemy sprawdzone pomysły na biznes oraz udowadniamy, jak znacząco można obniżyć koszty inwestycji. Obecnie w swoim portfolio jako największy operator marek franczyzowych w Polsce posiadamy siedem prężnie działających konceptów. Flagową marką firmy jest znana wszystkim sieć pizzerii Biesiadowo, która rozpoczęła swoją działalność w 2007 r.

Połączenie polskiego folkloru z najpopularniejszą potrawą na świecie okazało się strzałem w dziesiątkę, a sieć w ciągu kilku lat rozrosła się w błyskawicznym tempie. Obecnie Biesiadowo liczy ponad 100 lokali.
Oprócz Biesiadowa, możemy pochwalić się siecią Western Chicken rodem z Dzikiego Zachodu, która przyciąga uwagę klimatycznym stylem oraz serwowanymi daniami z chrupiącym kurczakiem w złocistej panierce. Niski nakład finansowy, szybki zwrot z inwestycji oraz elastyczna oferta współpracy sprawiają, że Western Chicken jest jednym z najkorzystniejszych systemów franczyzowych dostępnych na rynku. Jesteśmy również właścicielem najmniejszych kawiarni w Polsce. Mini kawiarnie Coffeeloffee powstają już na 6 mkw. i specjalizują się głównie w sprzedaży kawy na wynos.

W 2015 r. do naszego portfolio dołączył koncept spoza branży gastronomicznej. Toy Planet czyli sieć sklepów oraz wysp handlowych z zabawkami dla dzieci. Jako "Specjaliści od pizzy" postanowiliśmy wejść na polski rynek franczyzowy z kolejnym brandem "Speedy Romano". Obserwując rynek pracy zauważyliśmy spadek zatrudnień w gastronomii.Nie jest tak łatwo o pracownika jak sprzed laty. W odpowiedzi na zapotrzebowanie powstał koncept umożliwiający uruchomienie pizzerii z dwuosobowym zapleczem pracowniczym, niskim nakładem finansowym oraz niskimi warunkami metrażowymi. więcej na Obecnie na terenie Polski z sukcesem funkcjonuje ponad 140 punktów franczyzowych naszych konceptów Własny biznes.
Poza rynkiem franczyzowym zajmujemy się sprzedażą zamków do butów Zippedshoes. To innowacyjny suwak, który zamienia but sznurowany w zasuwany na ekspres. Nasza inwestycja w pomysł polskiego innowatora okazała się sukcesem.
Naszą najnowszą naszą marką jest Zjemy.co – najnowsza aplikacja do zamawiania jedzenia on-line. W swojej bazie posiada już niemalże tysiąc restauracji. Stań się częścią najszybciej rozwijających się sieci franczyzowych.
Co roku nasze marki zajmują wysokie pozycje w rankingach biznesowych i gastronomicznych. Jesteśmy laureatami nagród takich jak: Laur Konsumenta, Gazele Biznesu, Firma Roku, Jakość Roku, POLISH PRODUCT itp. Natomiast w 2020 roku zostaliśmy nagrodzeni Złotym Laurem Konsumenta, co świadczy o wysokiej jakości naszych usług.