STREFA FRANCZYZOBIORCY

PRZEJDŹ

O firmie

Jesteśmy na rynku ponad 20 lat, a nasi franczyzobiorcy z powodzeniem prowadzą po kilka lokali w całej Polsce. Dzięki umiejętności trafnej analizy rynku oraz przewidywań potrzeb konsumentów, rozbudowaliśmy swoje portfolio do 7 sieci gastronomicznych.

Zaczęliśmy od jednej pizzerii, a dzisiaj możemy poszczycić się niemal 150 lokalami, w tym dwoma zagranicą. Zaufanie franczyzobiorców zdobyliśmy poprzez partnerskie relacje, ogromne doświadczenie w biznesie, silną pozycję na rynku i doskonałą ofertę franczyzową.

P.P.H.U. "WOJTEX” to największy i dynamicznie rozwijający się operator systemów franczyzowych w Polsce. Obecnie jest właścicielem 7 znanych konceptów gastronomicznych takich jak:      
Obecnie na terenie Polski z sukcesem funkcjonuje niemal 150 lokali naszych marek. Co roku nasze koncepty zajmują wysokie pozycje w rankingach biznesowych i gastronomicznych. Jesteśmy laureatami nagród takich jak: Laur Konsumenta, Gazele Biznesu, Firma Roku, Jakość Roku, POLISH PRODUCT itp.  Natomiast w 2015 roku otrzymaliśmy statuetkę Luksusowej Marki Roku 2015, co świadczy o wysokiej jakości naszych usług.

Wykwintna, aromatyczna i wyjątkowa „mała czarna”. Zachwyca swym zapachem i urzeka głębokim smakiem. Z miłości do takiej kawy powstała sieć najmniejszych w Polsce kawiarni take away.

Coffeeloffee to miejsce z klimatem, gdzie napijesz się prawdziwej, świeżo zmielonej kawy, przygotowanej w specjalnym ekspresie i podanej w kubku z Twoim imieniem...

Coffeeloffee to nowość na polskim rynku oraz wiele możliwości. To kawiarnia wychodząca naprzeciw oczekiwaniom Klientów i oferująca szeroki wybór kaw, świeżo wyciskanych soków, słodkich wypieków oraz wiele, wiele więcej.